Ansatte
Midtnorsk Helikopterservice AS

ANSATTE

Midtnorsk Helikopterservice AS

Odd Arne er daglig leder.  I tillegg er han aktiv pilot innenfor alle disipliner samt kvalitetsansvarlig i selskapet.

: odd.arne@mnhs.no

helikopter-i-trondelag-odd-arne-lyng

Merete holder orden på kontoret og koordinerer  oppdrag.
: merete@mnhs.no

helikoptertransport-i-trondelag-merete-sende

Tor er operativ leder i Midtnorsk Helikopterservice AS.  Tor holder også etterspurte kurs innen CRM for luftfart.
: tor@mnhs.no

helikoptertjenester-trondelag-tor-henrik-krokstad

Geir er teknisk sjef i selskapet og ansvarlig fagperson overfor Luftfartstilsynet. Han passer på at alt vedlikehold og teknisk status er iht. bestemmelsene.

: geir@opgardmotor.no

Lars er pilot med lang erfaring både fra Norge og Sverige. Lars flyr både underhengende last og persontransport.

: lars.molin@mnhs.no 

helikopterfrakt-trondelag-lars-molin

Niklas er pilot og flyr persontransport og andre oppdrag på helikoptertypen EC120B og AS350.

: niklas@mnhs.no   

helikopterleie-trondelag-niklas-haetta

Morten  er pilot og flyr persontransport, lasteflyging, reinsamling  og andre  og andre oppdrag på helikoptertypen EC120B og AS350. 

Morten er også prosjekt leder for Kaliking av fjellvann for Miljødirektoratet samt Skoggjødsling

: morten.myran@mnhs.no

Morten Myran - Pilot i Midtnorsk Helikopterservice AS
0/5 0 tilbakemeldinger